NOWE USŁUGI

konfekcjonowanie

dystrybucja

kontrola zwrotów towaru

WEJDŹ
O nas
WYJDŹ

Długo zastanawialiśmy się co napisać w tej zakładce. Jak się przedstawić żeby nie powielać utartych schematów. Każda przecież firma ma swoją historię, każda kiedyś została założona przez ludzi z "dużym a nawet jeszcze większym doświadczeniem". Postanowiliśmy nie wstawiać tu importowanych z netu zdjęć trzydziestoparoletnich menadżerów z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem, ani nie umieszczać soczystych bon motów znalezionych w wielkiej księdze cytatów. Ani to nie byłyby nasze twarze ani myśli. Mamy własne... i myśli i twarze.

Co zatem możemy powiedzieć o sobie?

Nie są nam obce ryzyko ani wyzwania, dlatego w czerwcu 2010 założyliśmy AM Kontakt.

Jesteśmy konsekwentni, dlatego od tamtej pory rozwijamy się intensywnie, poszerzamy zakres usług, pole działania i portfel Klientów.

Pracowici - prowadzimy działania w miejscach, do których nie docierają inne agencje merchandisingowe.

Lojalni i transparentni - o czym paradoksalnie świadczy choćby fakt, iż obsługujemy konkurencyjne względem siebie firmy w tych samych sieciach, unikając konfliktu interesów.

I choć trudno byłoby nas zaliczyć do największych spośród firm merchandisingowych to nie mamy kompleksów. Dlatego jesteśmy SKUTECZNI.

Jeśli zatem poszukujecie Państwo stabilnego i dynamicznego partnera odwiedzenie naszej strony jest krokiem w dobrym kierunku.