NOWE USŁUGI

konfekcjonowanie

dystrybucja

kontrola zwrotów towaru

WEJDŹ
Standy POS kartony
WYJDŹ
Dormeodisneywelly stand niebieskistand fioletowyoblaty

Niezależnie czy potrzebujesz najprostszy karton, masz produkt – do którego należy zaprojektować opakowanie, potrzebujesz standów POS do ekspozycji swoich produktów w sieciach na własnych regałach promocyjnych czy kartonów typu displey dla swoich produktów eksponowanych na półkach w sklepach możemy wykonać opakowanie dla Ciebie i Twojej Firmy. 

Wykonujemy opakowania takie jak pudła klapowe, zbiorcze, wielkogabarytowe, przekładki, narożniki, wieka, tacki czy szpule, ale to nie wszystko co potrafimy. Specjalna wyznaczona grupa zadaniowa zajmuje się tworzeniem i projektowaniem standów POS i opakowań typu displey wg indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Standy POS i disply'e są tworzone tak aby spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa twoich produktów w dużych sieciach handlowych i zgodnie z wytycznymi klienta. Doświadczenie zdobyte kilkuletnimi pracami nad tego typu opakowaniami pozwalają nam możliwie w jak najlepszy sposób pomóc klientowi w wyborze odpowiedniego dla siebie produktu i najlepszym wykorzystaniu siły reklamy jaką dają standy przy promowaniu swoich produktów jak i opakowań typu displey aby najlepiej odróżnić produkt twojej firmy od konkurencji. Unikatowe rozwiązania, które proponują nasi projektanci powodują, że Twój produkt będzie się wyróżniał z masy innych produktów zostawiając konkurencję daleko za sobą. 

Standy i disple'ye możemy wykonywać z różnych tektur od 3 warstwowej fala E do siedmiowarstwowej fala CBC. Możemy zadrukować nasze produkty w technice flexograficznej, sitodrukowej i offsetowej do maksymalnego rozmiaru B0 co daje możliwość tworzenia dużych standów POS. Wyspecjalizowana karda pracowników produkcji potrafi poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem zarówno w sferze druku, kaszerowania czy klejenie. 

Nowym pomysłem naszych projektantów jest połączenie standów kartonowych i odporną na czynniki atmosferyczne tekturą propylenową co powoduje wydłużenie żywotności standu, dając jednocześnie możliwości reklamowe do zadruku jakością offsetową.

Galeria